Po slavnosti a hostech

25. září 2016 v 12:57 | Holka
Je po slavnosti. Lotta je nejistá.

Je po slavnosti, čas na slabosti, Lotta zkouší, co si může dovolit. Je to vlastně ona, nebo někdo jiný? Chytá odlesky zašlé slávy, Lotta prokrastinuje, Lotta je bojí psaní, hledá a zkouší, jestli to ještě umí, jestli má ještě co říct.

Lotta by měla psát scénáře, nebo humorné články na nečtený webový magazína za osm set káčé za kus, nicméně Lotta je úzkostná a možná trochu depresivní, což se právě neví.

Lotta se nedávno asi trochu zhroutila, to se taky neví, možná se jí jenom zhroutil vesmír, rozpadl vztah, přišla o práci, Lotta se snaží, Lotta se protlouká a u toho se usmívá a kýve na pozdrav a na otázku na stav odpovídá spokojená, šťastná, Lotta si lže do kapsy. Může být kdokoliv si usmyslí, ale písmena na klávesnici jsou cizí, plochá, tichá, přetlaky a přetlapky jsou hodně na bíledni.

Je po slavnosti. Lotta je stará. Říká se dospělá, ty hloupá. Všechno nejlepší, holko! Přišli všichni, nepřišel nikdo, bylo jich tam mnoho, Lotta se snažila dát každému to nejlepší ze sebe, a pak se doma ve čtyři ráno pohádála se svým přítelem o vyklízení kočičího hajzlu a o to, s kým bude mít její přítel děti. Lotta hodně pije, asi ji to jednou dostane, asi ji to jednou sundá. Vydrž, holko, ještě pár let to vydrž, prosím. Bojím se o tebe, bojím se o sebe. Lotta je úzkostná.

Lotta jde psát. Sbohem, pokuse.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Standa Standa | Web | 30. září 2016 v 22:55 | Reagovat

Sis dala s prvním článkem načas :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama