Třetí poločas

15. ledna 2017 v 0:17 | Lotta
Lotta se propadá hluboko. Má v sobě litránek. Tentokrát červené. Lotta napsala první scénu znásilnění, Lotta napsala první třetinu svého scénáře. Mohla by na sebe být hrdá, kdyby nebylo kdyby.


Střih. Ráno. Lotta po zprávě vypsychovala svého přítele, protože byla opilá. Střih. Ráno. Lotta píše svému nejlelepšímu kamarádovi, že je asi těhotná. Lotta ráno povovlala mistra M. do svých služeb. Překvapivě přišel i s těhotenským testem, mistr M. se vyzná. Za zvuků Marty Kubišové Lotta nachcala do kelímku a všem se po třech minutách čekání ulevilo. Možná to bude začátek Lottčina románu, místo toho okamžiku, kdy se v den svých třiadvacátých narozenin probudila nahá u mistra M. v bytě po lahvi portského, kterou vypila skoro sama.

Lotta přečetla dnes knihu, kniha byla zajímavá, Lotta byla na dně, nicméně někdo konečně popsal důvody proč pije, kolik běsů ji žene do náruče chlastu. Lotta má o čem přemýšlet, Lottka má třetinu filmu hotovou, Lotta by skoro mohla oslavovat, kdyby nepila už při psaní.

Lotta se osobnostně bortí, propadá do sebe, když její muž není na blízku. Lotta má na pondělí téma ke cvokaři. Její psychická stabilita je jenom iluzorní. Už aby bylo po nedělí, i když trvala zatím jen 16 minut.

L.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama